2019 Erkek Spor Ceket Modelleri

Eskiden ceket denince akla ilk gelen, yalnızca özel etkinliklerde, davetlerde, ofis ve iş organizasyonlarında pantolon üstüne giyilen bir giysi gelmekteydi.

2019 Erkek Spor Ceket Modelleri

Eskiden ceket denince akla ilk gelen, yalnızca özel etkinliklerde, davetlerde, ofis ve iş organizasyonlarında pantolon üstüne giyilen bir giysi gelmekteydi.

2019 Erkek Spor Ceket Modelleri

O zamanlardan günümüz trendlerine uzana bu yolculukta ceketlerin geçirdiği evrim gerçekten büyüleyici. Artık ister gece ister gündüz günün her saatinde giyebileceğiniz ceketler, WSS Wessi Menswear yaratıcı ekibi ile 2019 koleksiyonlarında.
Özellikle gençlerin ve genç görünmek isteyen erkeklerin tercihi olan spor ceketler, özel kesimleri, kaliteli kumaşları ve uygun fiyatlı seçenekleri ile kreasyonumuzda yerini almış bulunmaktadır.
Tarzınızda Dikkat Çeken Unsur: Spor Ceketler
Sadece kumaş pantolonun üzerine değil, kot, keten, kanvas gibi birçok pantolon çeşidiyle birlikte kombinlenebilen spor ceketler farklı model ve renk seçeneği ile her türlü zevke hitap etmektedir. Slim fit kesim yapısına sahip spor ceketler, beden boyu kalça üzerinde olan kalıplarıyla modern, karizmatik ve şık bir görünüm sunmaktadır. Kesimleri itibari ile klasik ceketlerden ayrılan spor ceketler kumaşın biçimi, rengiyle birlikte omuz, kol, yaka gibi detayları revizelerle harmanlanarak 2019 yılı için seçkin bir koleksiyonun parçası olmuşlardır.

Her Tarza Uygun Spor Ceket Modelleri
Spor ceketlerin, klasik görünümünden ödün vermek istemeyen, son trendleri yakından takip eden kısacası her erkeğin beğeneceği modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları:
 *Kapitone Spor Ceket
 *Yün Spor Ceket
 *Keten Spor Ceket
 *Kaşe Spor Ceket
 *Slim Fit Spor Ceket
 olarak özetlenebilir.
Bu modellerin yanı sıra ekoseli, koyu ya da açık renk, tek düşmeli, yarım astarlı, sivri yakalı, geniş yakalı vb. olmak üzere yüzlerce çeşit model seçeneği de kreatif ekibimizin uzman bakış açısı ile oluşturulmuştur. Ayrıca hâkim yakalı olması gibi yenilikçi çizgiler de barındıran spor ceket modelleri 2019 yılının önde gelen trendleri arasında yer almaktadır.
4 Mevsim Spor Ceketler
Her ne kadar uzun kollu olmasından ötürü sadece soğuk havalara özgü gibi görünse de koleksiyonumuzda dört mevsim giyilmesi için tasarlanan yüzden fazla spor ceket modeli bulunmaktadır. Kışlık, yazlık ve baharlık olarak yün ya da penye kumaşlarla, özel ve kaliteli dikimlerle oluşturulan spor ceketler, 2019 yılında da erkeklere şık ve tarz olmanın kapılarını açıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum