Erkek gömlek modelleri

Gömlek dendi mi erkekler için akan sular durur zira doğru seçilmiş gömlek modelleri, erkekler için en büyük şıklık unsurudur.

Erkek gömlek modelleri

Gömlek dendi mi erkekler için akan sular durur zira doğru seçilmiş gömlek modelleri, erkekler için en büyük şıklık unsurudur.

Erkek gömlek modelleri
19 Nisan 2018 - 20:08

Dilerseniz kalın ipliklerden dokunan sık dokuma özelliğine sahip kışlık gömleklerle en soğuk havalarda bile kazak konforu yaşayabileceğiniz gibi dilerseniz de size hafifliğiyle en büyük konforu yaşatacak olan baharlık ve yazlık erkek gömlek modellerine Loft sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Sayfalarımızda bulabileceğiniz; slim, regular, tailored, süper slim fit gibi modellerle fitliğinizi ve geniş omuzlarınızı en özel şekilde vurgulayabilirsiniz. Nasıl ki kadınların gardıroplarında elbiseler kadınların tavır ve stilini güçlü bir şekilde ortaya koyan en önde gelen öğeyse, bir erkek için de şıklık anlatımının en kestirme ve kolay yolu gömlek tercihidir.

Kaliteli bir gömlek modeli metrelerce uzaklıktan bile kendini belli eder ve kalitesini gözler önüne seçer. Kolalı dik formlarda gömlek yakaları, dolgun ve keskin manşetler, doğru biçimlendirilmiş omuz mesafesi, gömleğin boyu ve seçilen renk tonu bu durumun en önemli şifreleridir. Kaliteli bir pat bölümü, gömleğin kol çizgileri doğru orantılarda beden kısmında montelenişi ve gömlek kol uzunluğu gibi detaylar bir gömleğin kalitesini belirleyen küçük ama önemli detaylardandır. Bunlardan biri eksik olduğunda kaliteli ve stil tavrınızdan ödün vermiş olursunuz. Oysaki Loft sayfalarına geldiğinizde asla bu tarz bir sorun yaşamazsınız. Zira tüm gömlek modelleri A dan Z ye profesyonel ellerden özenle tasarlanır ve üretim aşamasına kadar defalarca dikte edilir.

Loft Erkek Gömlek Modelleri İle Her Daim Şıklık

Kısa ya da uzun kollu, cepli, cepsiz pamuklu, keten, yünlü, poplin, denim dokulardaki erkek gömlek modelleri tüm çarpıcı renkleri ile seçimlerinizi bekliyor. Kalıplı yakaları, hava aldıran dokusu, göz alıcı ve parlaklığını yitirmeyecek olan renkleri ile bu gömlekler sayesinde girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Loft Erkek Gömlekleri İle İmzanızı Atın!

Unutmamalısınız ki gömlekler şıklık ve eleganlık konusunda erkeklerin en büyük imzasıdır. Sizde safran sarısından mercan kırmızısına, turkuaz yeşilinden, taşlanmış denim gömlek modellerine kadar özenle seçilmiş renkler arasında en çarpıcılardan yana tercihlerinizi www.loft.com.tr  sayfalarından oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum