Lezzetli Sofraların Şıklıkla Buluşması: Karaca Yemek Takımları

1973 yılında bir cam atölyesinde ortaya çıkan Karaca, günümüzde sektörün en büyük mutfak ve sofra ürünlerini üreterek tasarımları ile her evde kendisine yer buluyor.

Lezzetli Sofraların Şıklıkla Buluşması: Karaca Yemek Takımları

1973 yılında bir cam atölyesinde ortaya çıkan Karaca, günümüzde sektörün en büyük mutfak ve sofra ürünlerini üreterek tasarımları ile her evde kendisine yer buluyor.

Lezzetli Sofraların Şıklıkla Buluşması: Karaca Yemek Takımları

Türkiye hariç 16 ülkede de hizmet veren marka, her dönem kullanabileceğiniz sofra ve mutfak ürünleri ile yaşamınızı kolaylaştırırken en işlevsel tasarımları seçenekleriniz arasına koyuyor. Bu ürünlerden biri olan yemek takımları ise sofralardaki istediğiniz ambiansı oluşturmak için en önemli parçalardan biri olarak yüzyıllardır kullandığımız araç gereçler arasında yer alıyor. Karaca ise bu geleneğin devamı olarak ortaya koyduğu yemek takımlarında herkesin zevkine uygun bir tasarımı sunarak sofralarınızda tam olarak istediğiniz gibi bir çizgi oluşturabilirsiniz.

Karaca Fine Pearl Kare Midnight 62 Parça 12 Kişilik İnci Yemek Takımı
Karaca yemek takımı; Midnight serisi, inci rengindeki alt tonu ve gold detaylarla taçlandırılmış dal formlu çizgileri ile sofralarınıza şık bir dokunuş sağlıyor. Özellikle sade tasarımların tarzını sevenler için ideal seçeneklerden biri olabilecek bu yemek takımı, 62 parça ile ihtiyacınız olan birçok parçayı da bir araya getiriyor. 12 kişilik servis, tatlı, çukur tabağın yanı sıra kase ile tüm ihtiyaçlarınızı sunarken 4 adet küçük 2 adet büyük kayık tabak, tuzluk-biberlik ve çorba servisi ile sofralarınızda bir bütünlük sağlıyor.
Karaca Nazende 60 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı
Karaca, Nazende serisi ile sofralarınıza geleneksel motifler ve şıklığın birleşimini taşıyor. Beyaz ton üstüne uygulanan gümüş dokuma desenler ile sofralarınızda geleneksel ve modern tonların şık yansımalarını görebilirsiniz. 12 kişilik olarak sunulan bu takım, 12 tane servis, tatlı, çukur tabak ve kase ile birlikte 3 tane kayık tabak, tuzluk-biberlik ve çorba servis kasesi ile birlikte kullanımınızı kolaylaştırıyor.
Karaca Petek 24 Parça Kırmızı Yemek Takımı
Karaca, misafir sofralarının yanı sıra günlük sofralarınızda da şıklığı bulmanızı sağlıyor. 6 kişilik olarak tasarlanan bu takım, 6 çorba kasesi, servis, tatlı ve yemek tabağı ile bir araya gelerek ailenizle ve sevdiklerinizle her gün en şık sofralara oturmanızı sağlıyor. Kırmızı rengi ile sofralarınızda yarattığı canlılığın yanı sıra malzeme kalitesi ile birlikte uzun yıllar boyunca en iyi kullanımı sunuyor.
Tüm bu seçeneklerin yanı sıra Stemp, Yaren, Adelina veya Siena gibi farklı seriler ile birlikte herkesin zevkine uygun bir modeli bulmasına olanak tanıyor. Fine Pearl teknolojisi ile üretilen ve inci tozunun dahil olduğu yemek takımları hafifliği, şıklığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Böylece tam olarak istediğiniz gibi bir yemek takımı bulmanızı da kolaylaştırıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum