U.S. POLO ASSN. Kız Çocuk Elbise

Kız çocuklarına özel tasarımlarla hazırlanan kız çocuk elbise modelleri renk, desen ve tarzları ile fark yaratan koleksiyona sahiptir.

U.S. POLO ASSN. Kız Çocuk Elbise

Kız çocuklarına özel tasarımlarla hazırlanan kız çocuk elbise modelleri renk, desen ve tarzları ile fark yaratan koleksiyona sahiptir.

U.S. POLO ASSN. Kız Çocuk Elbise

Küçük yaştaki çocukların hassas cildine hitap eden ürünler %100 pamuktan üretilmiştir. Göz alıcı şıklığı ve rahatlığı ile tercih edilen elbiseler konforlu kullanımları ile tercih edilmektedir. Çıtçıt, fermuar ve düğme detayları ile kolaylıkla giyilerek çıkarılabilen özelliktedir. Özel günlerde, tören ve kutlamalara yönelik olarak hazırlanan ürünlerin her biri farklı kombinasyonlu, desenli, baskılı özellikleri ile satışa sunulmaktadır.
U.S. POLO ASSN. Kız Çocuk Elbise Takım Modelleri
Çocukların hassas cildine özel olarak tasarlanmış olan kız çocuk elbise modelleri farklı renk ve desen yelpazesi ile istenilen zevklere hitap etmektedir. Markanın; regular, A-form, uzun, kısa kollu ve kolsuz modelleri bulunmaktadır. Tüm modeller farklı baskılarla çocukların seveceği desenlerle tasarlanmıştır. Model renkleri, beyaz, turuncu, lacivert, siyah, puanlı gibi farklı seçeneklere sahiptir. Model ürünleri tercih edilirken son teknoloji ile %100 çevre dostu ürün olarak hazırlanmıştır.  Markanın herhangi bir ürününde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.
U.S. POLO ASSN. Kız Çocuk Elbise Takım Fiyatları
Çocukluk döneminden itibaren kız çocuklarına özel tasarımlar olan ve ürün kategorisinde önemli bir yer tutan elbiseler her bütçeye hitap eden aralıkta sunulmaktadır. Kız çocuk elbise takım fiyatları ortalama 85 TL’den başlayan fiyatlara tüketicilere sunulmaktadır. Elbiseler tek parça olup her renk kullanıcı zevkine hitap eden şekliyle satışa sunulmaktadır. Marka dönemlik indirimli satışlarıyla da tüketicilere avantajlı erişim kolaylığı sağlamaktadır. Bu modelleri incelemek isterseniz https://tr.uspoloassn.com/kiz-cocuk-etek-elbise/ sayfasını ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum