Ücretsiz E-Ticaret Siteleri

E-ticaret sitesi kurmak istediğinizde birçok detayla karşılaşabilir ve bunlar karşısında nereden başlayacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Siteleri

E-ticaret sitesi kurmak istediğinizde birçok detayla karşılaşabilir ve bunlar karşısında nereden başlayacağınız konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Siteleri

Bu durumlarda her zaman sizin için en doğru seçenek e-ticaret paketleri olacaktır. Site kurulumu için ihtiyacınız olan tüm özellikleri tek bir çatı altında birleştiren bu paketler internete özel avantajlı fiyatlarla satışa sunulur. Üstelik yeni kullanıcılara özel ücretsiz paket seçenekleri de vardır. Her paket içerik ve fiyat olarak farklı olsa da tüm paketlerde ortak olan özellikler de mevcuttur.

Örneğin alacağınız her pakette SEO çalışması yer almakta ve bu sayede günlük ziyaretçi sayınız fazla olmaktadır. Ayrıca paketlerin her biri internete özel kampanyalı fiyatlardan satılmakta olup yıllık aboneliklere özel indirimler yapılmaktadır. Bunlara ilave olarak paketlerde tasarım temaları, günlük yedekleme ve raporlama, geniş ödeme seçenekleri, mobil cihazlara uygun tasarım, SSL sertifikası, kredi kartına taksit imkanı gibi özellikler de mevcuttur. Bunların hepsi belirlenen e-ticaret sitesi fiyatları içerisinde yer almaktadır.

En Ucuz E-Ticaret Paketleri

Site kurmak ve ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için en ucuz e-ticaret paketleri arayışında olabilirsiniz. Ancak piyasada bulduğunuz her uygun fiyatlı paket istediğiniz özellikleri karşılamayabilir. Bu nedenle hem içerik hem de fiyat olarak avantajlı paketleri tercih etmenizde yarar vardır.
Kendinize en uygun paketi seçerken e-ticaret paketleri karşılaştırma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Böylece paketlerde eksik ve fazla olan yönleri daha rahat görebilirsiniz. Eğer neye ihtiyacınız olduğunu hala belirleyemediyseniz bu durumda kullanıcılara özel olarak sunulan ücretsiz paketleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Eksiksiz şekilde hazırlanan bu paketlerin kullanımı belli bir süreyi kapsamakta olup bunun için tek yapmanız gereken kayıt oluşturmaktadır. Kayıt kısmında ise adı, soyadı, e-posta adresi gibi temel bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Bilgileri doldurduktan sonra ücretsiz e- ticaret siteleri mağaza kullanımına başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Firmaları ve Paketleri

E-ticaret konusunda hizmet veren çok sayıda firma olup bunlar sahip oldukları hizmet ve fiyat politikası yönünden birbirinden ayrılır. Özellikle Kobisi e-ticaret firmaları arasında kaliteli ve profesyonel olması sayesinde her zaman öne çıkmaktadır. Firma tarafından kullanıcıların memnuniyeti her zaman öncelikli tutulmaktadır. Bu kapsamda e-ticaret sitesi kurmak isteyenler için temel 3 tane paket hazırlanmış olup bunlara Business ve Prime paketler de ilave edilmektedir. Paketlerin özellik sayısı arttıkça buna bağlı olarak fiyatlarda da ivme görülmektedir. Ancak tüm Kobisi e-ticaret paketleri içerdiği özellikler bakımından en uygun fiyat politikası çerçevesinde hazırlanmıştır. Bu durum müşteri odaklı hizmet anlayışının bir gereği olarak sürdürülmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum